Naše společnost

Firma BAUMRUK & BAUMRUK s.r.o. je česká strojírenská společnost. Vyrábíme sériové součásti stavebních a zemědělských strojů dle výkresové dokumentace, včetně dodávky přímo k zákazníkovi. Výrobky vyvážíme do mnoha evropských zemí.

Základním firemním přístupem je vždy nabídnout zákazníkovi pouze pro něho to nejvýhodnější řešení a přizpůsobit se jeho aktuálním požadavkům. K hlavním zásadám patří dodržování veškerých smluvených specifikací. Protože firma disponuje vlastním komplexním a vysoce moderním strojním vybavením, poskytuje zákazníkovi zpětnou vazbu z výrobního procesu a spolupracuje tak na stálém zlepšování jeho produktů. Důkazem správnosti tohoto přístupu, kvality a flexibility našich služeb je množství spokojených dlouholetých zákazníků.

Společnost BAUMRUK & BAUMRUK s.r.o. vedle osobního přístupu a četných zkušeností nabízí výhradně nejmodernější strojní vybavení. Díky komplexnosti služeb je schopna zpracovat výrobek od surového materiálu až po finální montáž přímo v naší společnosti a zaručit tak naprostou kontrolu nad kvalitou a termínem dodání.