Volná pracovní místa

Pokud hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání, přátelský kolektiv a férové jednání od zaměstnavatele, můžete nás kdykoli kontaktovat na níže uvedeném emailu. Průběžně obsazujeme technické pozice (zámečník, svářeč, CNC obráběč aj.), pokud nás Vás životopis zaujme, pokusíme se Vám v rámci našich možností najít vhodné zařazení, ačkoli není pozicích níže uvedeno. Kromě technické způsobilosti a znalostí požadujeme svědomitost, nekonfliktnost a dlouhodobou loajalitu firmě, přičemž to samé se snažíme zaměstnancům z naší strany poskytovat.

Obecné výhody práce v naší společnosti

 • Rodinná firma, osobní přístup a přátelský kolektiv
 • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
 • Závodní stravování
 • Příspěvky na penzijní připojištění
 • Nové a čisté pracovní prostředí
 • Motivační ohodnocení

Aktuální pozice

Vedoucího obrobny

Obrobna sestává z 8 CNC frézovacích center (3-5 os, vertikální i horizontální) a 8 CNC soustruhů (protivřetena, poháněné nástroje aj.). Část strojů je plně automatizována pomocí zakládacích robotů. Samozřejmostí jsou i klasické stroje (bruska, frézka, horizontka, vrtačky aj.) pro přípravu prototypů. Celá skupina v obrobně představuje zhruba 13 pracovníků, vesměs seřizovačů, kteří zároveň provádějí i obsluhu strojů. Převaha opakované výroby, série 10-1000ks, spektrum výrobků je však široké a o nové projekty není nouze.

Nový vedoucí obrobny by převzal agendu celého pracoviště za plánovaný odchod do důchodu. Jedná se především o celkovou organizaci, vedení pracovníků, řešení technických problémů, plánování práce v rámci pracoviště, návrh postupů obrábění, komunikace s ostatními pracovišti (např. robotické svařování, laserové pálení aj.). Vedoucí spolupracuje na výběru výrobních technologií a celém chodu firmy.

Požadujeme

 • Výbornou znalost výkresové dokumentace,
 • Min. střední školu se zaměřením na strojní výrobu,
 • Praxi v oboru obrábění min. 10 let + vedení lidí min. 5 let. Znalost nástrojů, stavby strojů, CNC obrábění aj.
 • Dobrá znalost práce s PC (Excel aj.).
 • Vedoucí obrobny standardně pracuje v programu SolidCAM pro přípravu CNC programů, lze se však doučit.
 • Německý jazyk výhodou, není však nutnou podmínkou.
 • Kandidát by měl mít pozitivní přístup k práci, optimizmus, proaktivnost, ochotu samostatně řešit problémy, odolnost vůči stresu, loajálnost k firmě, zájem o nové technologie.
 • Nehledáme kolegu na rok, hledáme kolegu na dlouhodobou spolupráci, ideálně na desetiletí.

Nástup: během roku 2020

Seřizovač/obsluha ohraňovacího lisu

Hledáme spolehlivého kolegu pro obsluhu ohraňovacího lisu. Náplň práce představuje programování stroje a ohýbání plechových dílců na CNC ohraňovacích lisech Safan E100 a E300. Převaha opakované výroby.

Požadujeme min. 5 let praxe v oboru (práce a programování na ohraňovacím lisu). Výbornou znalost práce s výkresovou dokumentací, prostorovou představivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, loajálnost k firmě. V případě potřeby práce přesčas. Dvousměnný provoz.

Nástup: ihned

Svářeč MAG - zámečník

Do výroby přijmeme spolehlivého a svědomitého pracovníka svařovny. Náplň práce představuje svařování rozličných komponentů pro stavební stroje, kolejová vozidla a výrobní zařízení. Převaha sériové výroby v přípravkách.

Požadujeme vyučení v oboru se zaměřením na strojní výrobu. Min. praxi 3 roky. Základní svářečský kurz MIG/MAG. Vhodná oprávnění: EN 287-1 135 TFW 1.2 S t10,0 D80,0 Pf ml ; EN 287-1 135 P BW 1.1 S t10,0 PF ss nb. Dále dobrá znalost práce s výkresovou dokumentací, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, loajálnost k firmě. Práce v úkolu, v případě potřeby práce přesčas.

Bližší požadavky zašleme rádi na vyžádání.

Nástup: Nábor prozatím pozastaven

Zámečník - obsluha / seřizovač svařovacího robota

Do výroby přijmeme spolehlivého a svědomitého pracovníka na obsluhu svářecího robota. Práce představuje nastavení stroje, kalibrace přípravku, zakládání svařovaných dílů a obsluhu svařovacího robota. Případné stehování nebo začištění po svaření. Nutná znalost práce s výkresovou dokumentací, vhodný základní svářečský kurz. Podmínkou je naprostá spolehlivost a pečlivost. Praxe se svařovacím robotem není podmínkou, zaučíme. V případě potřeby práce přesčas. Dvousměnný provoz. Vhodné i pro absolventy nebo technicky založené pracovníky (automechanik atd..)

Nástup: Nábor prozatím pozastaven

Obráběč CNC - soustruh, frézka

Hledáme spolehlivého kolegu na obsluhu/seřizování 4-osých CNC obráběcích center WH10CNC a HAAS EC-1600 nebo na obsluhu ostatních CNC obráběcích strojů HAAS (soustruhy, vertikální centra aj.). Požadavky: Minimálně vyučení oboru kovoobrábění, nejméně 5 let praxe s CNC obráběcími stroji. Základní znalost G-kódu, nástrojů atd. Spolehlivost, flexibilita, loajálnost k firmě, nekonfliktnost. V případě potřeby práce přesčas. 2 směnný provoz.

Nástup: Nábor prozatím pozastaven

Lakýrník do práškové lakovny

Hledáme spolehlivého kolegu do práškové lakovny. Zkušenosti s práškovým lakováním v oboru min. 3 roky. V případě potřeby práce přesčas. Třísměnný provoz.

Nástup: Pozice prozatím obsazena

Skladník

Do výroby a skladu přijmeme spolehlivého pracovníka pro sklad hotové výroby. Práce představuje komplexní činnost ve skladu - naskladnění dílů, kontrolu množství, výdej zákazníkům, přípravu expedic a nakládku, provádění inventur, kontrolu správnosti označení výrobků ve skladu, udržování pořádku aj.

Požadujeme: Min. 4 roky v oboru (preferujeme praxi ve skladu/výrobě ve strojírenství). Zkušenosti s řízením retraku výhodou, není však podmínkou. Základy znalosti práce s PC. Základní znalost výkresové dokumentace (identifikace dílů). Průkaz VZV. Spolehlivost, flexibilita, loajálnost k firmě, nekonfliktnost.

Bližší požadavky zašleme rádi na vyžádání.

Nástup: Pozice prozatím obsazena

Životopisy zasílejte prosím na email baumruk@baumruk.eu.