Volná pracovní místa

Pokud hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání, přátelský kolektiv a férové jednání od zaměstnavatele, můžete nás kdykoli kontaktovat na níže uvedeném emailu. Průběžně obsazujeme technické pozice (zámečník, svářeč, CNC obráběč aj.), pokud nás Vás životopis zaujme, pokusíme se Vám v rámci našich možností najít vhodné zařazení, ačkoli není pozicích níže uvedeno. Kromě technické způsobilosti a znalostí požadujeme svědomitost, nekonfliktnost a dlouhodobou loajalitu firmě, přičemž to samé se snažíme zaměstnancům z naší strany poskytovat.

Obecné výhody práce v naší společnosti

  • Rodinná firma, osobní přístup a přátelský kolektiv
  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Nové a čisté pracovní prostředí
  • Motivační ohodnocení

Aktuální pozice

Svářeč MAG - zámečník

Do výroby přijmeme spolehlivého a svědomitého pracovníka svařovny. Náplň práce představuje svařování rozličných komponentů pro stavební stroje, kolejová vozidla a výrobní zařízení. Převaha sériové výroby v přípravkách.

Požadujeme vyučení v oboru se zaměřením na strojní výrobu. Min. praxi 3 roky. Základní svářečský kurz MIG/MAG. Vhodná oprávnění: EN 287-1 135 TFW 1.2 S t10,0 D80,0 Pf ml ; EN 287-1 135 P BW 1.1 S t10,0 PF ss nb. Dále dobrá znalost práce s výkresovou dokumentací, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, loajálnost k firmě. Práce v úkolu, v případě potřeby práce přesčas.

Bližší požadavky zašleme rádi na vyžádání.

Nástup: Nábor prozatím pozastaven

Zámečník - obsluha / seřizovač svařovacího robota

Do výroby přijmeme spolehlivého a svědomitého pracovníka na obsluhu svářecího robota. Práce představuje nastavení stroje, kalibrace přípravku, zakládání svařovaných dílů a obsluhu svařovacího robota. Případné stehování nebo začištění po svaření. Nutná znalost práce s výkresovou dokumentací, vhodný základní svářečský kurz. Podmínkou je naprostá spolehlivost a pečlivost. Praxe se svařovacím robotem není podmínkou, zaučíme. V případě potřeby práce přesčas. Dvousměnný provoz. Vhodné i pro absolventy nebo technicky založené pracovníky (automechanik atd..)

Nástup: Nábor prozatím pozastaven

Obráběč CNC - soustruh, frézka

Hledáme spolehlivého kolegu na obsluhu/seřizování 4-osých CNC obráběcích center WH10CNC a HAAS EC-1600 nebo na obsluhu ostatních CNC obráběcích strojů HAAS (soustruhy, vertikální centra aj.). Požadavky: Minimálně vyučení oboru kovoobrábění, nejméně 5 let praxe s CNC obráběcími stroji. Základní znalost G-kódu, nástrojů atd. Spolehlivost, flexibilita, loajálnost k firmě, nekonfliktnost. V případě potřeby práce přesčas. 2 směnný provoz.

Nástup: Nábor prozatím pozastaven

Lakýrník do práškové lakovny

Hledáme spolehlivého kolegu do práškové lakovny. Zkušenosti s práškovým lakováním v oboru min. 3 roky. V případě potřeby práce přesčas. Třísměnný provoz.

Nástup: Pozice prozatím obsazena

Skladník

Do výroby a skladu přijmeme spolehlivého pracovníka pro sklad hotové výroby. Práce představuje komplexní činnost ve skladu - naskladnění dílů, kontrolu množství, výdej zákazníkům, přípravu expedic a nakládku, provádění inventur, kontrolu správnosti označení výrobků ve skladu, udržování pořádku aj.

Požadujeme: Min. 4 roky v oboru (preferujeme praxi ve skladu/výrobě ve strojírenství). Zkušenosti s řízením retraku výhodou, není však podmínkou. Základy znalosti práce s PC. Základní znalost výkresové dokumentace (identifikace dílů). Průkaz VZV. Spolehlivost, flexibilita, loajálnost k firmě, nekonfliktnost.

Bližší požadavky zašleme rádi na vyžádání.

Nástup: Pozice prozatím obsazena

Životopisy zasílejte prosím na email baumruk@baumruk.eu.