Pokud hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání, přátelský kolektiv a férové jednání od zaměstnavatele, můžete nás kdykoli kontaktovat na níže uvedeném emailu. Průběžně obsazujeme technické pozice (zámečník, svářeč, CNC obráběč aj.), pokud nás Vás životopis zaujme, pokusíme se Vám v rámci našich možností najít vhodné zařazení, ačkoli není pozicích níže uvedeno. Kromě technické způsobilosti a znalostí požadujeme svědomitost, nekonfliktnost a dlouhodobou loajalitu firmě, přičemž to samé se snažíme zaměstnancům z naší strany poskytovat.

Obecné výhody práce v naší společnosti

  • Rodinná firma, osobní přístup a přátelský kolektiv
  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • Nové a čisté pracovní prostředí
  • Motivační ohodnocení

Aktuální pozice

VOLNÁ MÍSTA NA SERVERU DOBRAPRACE.CZ NALEZNETE ZDE

 

VOLNÁ MÍSTA NA SERVERU EASYPRACE.CZ NALEZNETE ZDE

   

VOLNÁ MÍSTA NA SERVERU PRACE.CZ A JOBS.CZ:


 


 

 

Ostatní:

Zámečník - obsluha / seřizovač svařovacího robota

Do výroby přijmeme spolehlivého a svědomitého pracovníka na obsluhu svářecího robota. Práce představuje nastavení stroje, kalibrace přípravku, zakládání svařovaných dílů a obsluhu svařovacího robota. Případné stehování nebo začištění po svaření. Nutná znalost práce s výkresovou dokumentací, vhodný základní svářečský kurz. Podmínkou je naprostá spolehlivost a pečlivost. Praxe se svařovacím robotem není podmínkou, zaučíme. V případě potřeby práce přesčas. Dvousměnný provoz. Vhodné i pro absolventy nebo technicky založené pracovníky (automechanik atd..)

Nástup: Ihned

Svářeč/zámečník

Hledáme šikovného kolegu do svařovny. Náplň práce představuje svařování rozličných komponentů (0,5-50kg) pro stavební stroje, kolejová vozidla a výrobní zařízení. Převaha sériové výroby. Nejde ale jen o čisté svařování, díly je potřeba podle výkresu samostatně složit, sestehovat a po svaření i zkontrolovat a začistit. 

Požadujeme: Min. 4 roky praxe v oboru. Min. základní svářečský kurz MIG/MAG. Vhodná oprávnění: EN 287-1 135 TFW 1.2 S t10,0 D80,0 Pf ml ; EN 287-1 135 P BW 1.1 S t10,0 PF ss nb.

Dále Dobrou znalost práce s výkresovou dokumentací, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilitu, loajálnost k firmě. Standardně jednosměnný provoz, nejsou však vyloučeny občasné odpolední směny.

Nástup: Nábor prozatím pozastaven

 

Životopisy zasílejte prosím na email baumruk@baumruk.eu.